MONIK FASHION UNIKAT PRODUCT

Shitet nga: MONIK 01 Pri 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shesim me shumic dhe me pakic keto produkte UNIKATE pune dore per Femra qe din qka eshte kvalitet dhe pun dore qe ka vler dhe qe eshte UNIKATE.
JU MIREPRESIM!!
Kemi..
Qanta modele te shumta Unikate
Kapela shum moderne pun dore
Shalla shum te bukura dhe moderne
dhe shum shum modele tjera interesante dhe Unikate.
Qmimet jan shum te pertshtatshme shkojne nga 7 euro deri ne 15 euro.Produktet tona i dergojm edhe me Poste pagesa behet edhe permes Bankes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim