Mall me shumice dhe pakice

Shitet nga: Besi 05 Dhj 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Mall i Ri ka ardhe me daten 10 Nentor 2016 nga gjermania,disa artikuj jane te perdorur e disa jo,kemi:
Set foltere
Dysheka
Veshje Medicionale
Kepuna
Kostume per meshkuj
Postava
Kufera
Halia
Ndresa
Jorgana
Kecele per kuzhine,ose per barista
Tesha te punes
Kepuca te punes
Kepuca per femije
Paisje per pastrim
Thika
Edhe shume artikuj te tjere
Cmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim