Malli urgjent shitett

Shitet nga: shaqir 05 Jan 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
shitet urgjrgjent malli i ri i ardhur nga gjermanija 2 euro copa qmimi i diskutushum .numri 049254267..044174904 viber049874116
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim