Mallit tekstil gjerman

Shitet nga: tesha 18 Mar 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
bejm shitjen mallit tekstil gjerman malli i perzier veres dhe dimrit meshkujve dhe femrave me kilogram qmimi i volitshem 1kg - 1 eruo 5000 kg gjithsejt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim