Rroba per femra meshkuj femi te ndryshme

Shitet nga: Rrahman 27 Jan 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
shitet malli i dyqanit komplete me marveshje mund te na kntatktoni ne tel edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim