SYZA

Shitet nga: gjemajl 14 Pri 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
SHES syza t reja jon ardh nga hungaria me firm italiane me qmim t volitshum jon 70 par syza ka tulifar lloje t ngjyrav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim