Shes biznisin

Shitet nga: no name 05 Mar 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shes mallin me shumic per arsye se e kam mbyllur biznisin. Malli eshte i ri me tiketa.Ka lloje te ndryshme te mallit p.sh
Duksa,Gjempera,Jakne,Farmerka,Pantolla,Funa,Fustana,Rrollka etjetj
Malli eshte me qmim te arsyeshem,shitet i teri nuk ndahet.
Per me shum info na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim