Tentenet me ruza

Shitet nga: hello 28 Shk 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shes tenntene me ruza shum te bukra shes edhe 4zavjaq te bukur copa 50 euro ndersa garniturat 1 -40 euro edhe 2 40 euro te tjerat 30 euro copa 049202411
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim