Tesha Roba

Shitet nga: astrit 16 Shk 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shes Tescha me Kg nga Gjermaia me porosi. Teshat jon te bajtura dhe te landes te par. Tanat lloje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim