Tesha me shumic nga Anglia

Shitet nga: Arm&Dino 30 Tet 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Tesha me shumic second hand dhe te reja (mall i perzier) nga Anglia.

Qmimi shume i volitshem.

shitje me kilogram, min. 1 ton
Shesim edhe orendi per dyqane (Butik).(aufingera,mbajtese per tesha dimensione te ndryshme ,matese,etj)

Kontaktom ne: 044854657 (thir ne viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim