Veshmbathje nga anglia te perdoura 0,45cent copa

Shitet nga: veshmbathje nga anglia te perdoura 0,45cent copa 16 Nën 00:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
veshmbathje per te gjitha moshat,,, jakne , gjampera duksa pantolla maica kmisha kpuc etj etj shesum me qmim te volitshum 0,45 cent copa minimum 1000copa duhet bler per info 049161577
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim