Bose sounddock white&black

Shitet nga: adi 28 Jan 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Muzikë
bose sounddock white&black te ri pa perdor origjinal te dy ngjyrat te bardhe dhe te zi

kontakto ne viber +38649540504
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim