Gitare Epiphone Les Payl special- II

Shitet nga: Epiphone 15 Mar 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Muzikë
http://www.epiphone.com/Products/Les-Paul/Les-Paul-Special-II.aspx

https://www.youtube.com/watch?v=RZ7prgppLko

TE GJITHA INFROMATAT I KENI NE LINK si dhe videon testuse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim