Kasetofon

Shitet nga: besnik 28 Sht 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Muzikë
shitet kastefoni me dwd aeg gjerman me pilot (dikitron) dhe pajaqalla dyjat gjendje te rregullt
kastefoni posedon usb dwd aux sd card
kastefon + pajaqall = 90e
shkojn edhe ndamas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim