Mikrofon dhe Mixet profesionale

Shitet nga: besmir 03 Pri 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Muzikë
Mikrofon profesional RODE per inqizime profesionale dhe Mixet T.mix per inqizime profesionale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim