Muzik box qe lidhet me telefon me usb dhe me sd ..

Shitet nga: Burhan 19 Shk 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 EUR   9 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Muzikë
ka një zërim shum te paq dhe shum i pershtatshum per piknik ose bazent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim