Bejmë Formatizimin e Kopmjuterve dhe llaptopeve.

Shitet nga: Besart 17 Nën 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Bejmë formatizimnin e kompjuterve dhe llaptopve
Me Windows Xp .
Programet :
Skype
Viber
Microsoft Office
Adobe Reader
Microsoft Essential Security
Dhe lojra te ndryshme
Counter strike 1.6
Gta vice city
Gta sandreas
Programet ekstra :GRATIS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim