Kompjuter komplet

Shitet nga: Driton 05 Pri 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Prodhuesi: Dell
Modeli: Dell
Shitet kompjuteri komplet :
Shtepiza Dell
Monitori Samsung +
Tavolina dhe karriga
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim