Shes dhe ndrroj Pc

Shitet nga: bes 13 Mar 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Prodhuesi: Dell
Modeli: Dell
Shes dhe ndrroj kompjuterin . Si ne foto. Per me shume info ne telTel dhe viber +37744979202
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim