HP COMPAQ INTEL CORE 2DUO/ Monitori Flexscan 21INQ

Shitet nga: Valon 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Kompjuteri në fjal osht shum i mirë dhe i pershtatshum i shpejt ...
KA CD ROMIN KA 8 Vende per usb Prapa shtepizes plus 2 per usb perpara/// 80GB Hardiskun mundesi per shtes...
Kompjuteri vjen sbashku me tavolin dhe me karik kompjuterin ekom ble ne Komputer City 180 komplet me monitor extra me shtepiz me maus tastatur plus kto extra iki kariken plus tavolinen........
Ndrrim i mundshum me Loptop per arsyje qi tash kam ndru banimin dhe pom duhet me ble Loptop se nuk po kam vend per me lan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim