Internet Caffe 8 kompjuter + tavolina

Shitet nga: Ensar 10 Shk 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Kompjuter me performanca: Procesor Intell D 3.0 dhe 3.2 Ram 1GB ,2GB dhe 3GB Grafik 256MB dhe 512MB Kompjuter komplet me tavolina, 2 swicha. Cmimi 80 per cop.Bojm edhe ndrrime me gjithqka.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim