KOMPJUTERA

Shitet nga: TAVOLINA PER KOMPJUTERA 23 Pri 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Kompjutera desktop
tavolina eshte ekstra e punuar per internet dhe vjen komolet me 10 karrika.
po ashtu e ka edhe shankun komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim