KOMPJUTERAT

Shitet nga: Shiten Kompjuterat 03 Pri 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet komplet inventari per internet
10 kompjutera plus Serveri DELL..
Ram memorie 2GB
Procesori AMD dual core procesor 2.5 GHz.
Kartela grafike INVIDIA GeFORCE 2 GB..
Te gjithe jane ne gjendje te regullte.
Monitorat DELL 19 inch.

10 tastiera gamming X7 ekstra per loje.
10 tastiera Dell
10 parë ndegjojse.
1 switch.
Komplet kabllat per ti lidhur ndermjet veti.
10 Mouse Microsoft..
Tavolina komplet e lidhur per pc dhe shanku.

Frigoriferi COCA COLA.

GJENERATORI 5.5 KW.

STABILIZATORI 10 KW.,

10 Karrika ekstra per internet.

TE GJITHA SHITEN ME QMIM PERGJYSME NGA QMIMI REAL
SHITEN KOMPLET DHE NDARAS..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim