Kompjuter Desktop

Shitet nga: Kompjuteri 01 Pri 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR   110 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes kompjuter desktop DELL 2.4 GHz, 512Mb RAM, 64Mb Kartela Grafike,e ka cd riwrajterin dhe dvd riwrajterin, 250GB HDD, ne gjendje shume te mire, komplet me monitor HP 17' ', tastier HP, maus, si dhe UPS, te gjitha jane funksionale dhe ne gjendje shume te mire teknike. Per informata me te hollsishme na kontaktoni ne telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim