Kompjutera dhe komplet interieri per internet cafe

Shitet nga: Internet Cafe 15 Mar 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Kompjutera desktop
11 kompjutera Dell bashk me tavolin dhe karrika I gatshem per pun per internet cafe, qmimi shum I volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim