Kompjuterin Fujitsu Siemens

Shitet nga: Genti 16 Pri 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes komplet kompjuterin Fujitsu Siemens, eshte shum i mir dhe i rujtun , mund te thirrni edhe ne Viber +37744567219
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim