Komplet PC.

Shitet nga: Arben 08 Jan 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet PC komplet asht ne gjendje shume te rregullt dhe punon pa problem ndersa tavolina e PC vjen gratis. urgjend shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim