Monitor + PC me te gjitha pjeset

Shitet nga: Arber 09 Sht 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes monitorin KTC modeli W9009S 19" i pershtatshem per videolojra me rezolucion te larte prej 1440 x 900 dhe 16.7M display color I paisur me zerim Audio . Pak i perdorur dhe ne gjendje te rregullt.

Bashk me monitorin vjen edhe PC shtepiza 1.8ghz dual core 1GB ram dhe kartel shum te mir grafike Up To 300MB poashtu edhe me te gjitha kablot lidhse tastiera dhe mausi .
Shtepiza ka nje proble lidhur me VGA vendin e kabllos por edhe vetem monitori ia vlen per qmimin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim