PC dhe LCD Monitor

Shitet nga: anis 14 Mar 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes ose nderroj PC komplet me Dell LCD Monitor I importuar nga Austria.
Ndrrim I mundshem me Smartphone Iphone 5, LG G2/G3, S4, S5, Z2, HTC One etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim