Pc Dell Vastro

Shitet nga: Pc Dell Vastro 15 Pri 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes Pc Dell Vastro
2 Gb Ram
Dual cpu 2.2
160 Gb HDD
128 MB GRAFIK
DELL VOSTRO A180
I pershtatshem per Zyre dhe Shtepi dhe per qdo loj sidomos per (Cs)
Shume pak i perdorur pothuajse i ri pa asnje gervishje ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim