Pc asus 250gb hdd 2gb ram pro.. 2x3.0 WIFI w64bit

Shitet nga: blerim 22 Tet 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shes pc komplet monitori 22inch acer pllaken pc e ka asus shtepiza ka kto performanca procesor 2x3.0 dhe 6 vrima usb
kartela grafike 256MB
harddisk 250GB
ram memorie 2GB
3colera per ftohje silent 2 jon te vendost extra
osht ne gjendje te rregullt posedoj edhe pjes per lloptop hp dv7 >viber 049489159
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim