Shes dhe Ndrroj PC

Shitet nga: besnik 27 Nën 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   127 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Medion PC me keto karakteristika:

CPU : 2 X 2.8
HDD : 160 GB
RAM : 1 GB
CD-RW
Monitor DELL 17 "
Pc osht sikurse ne foto me autoparlant me tastier me LEXUES TE KARTELAVE SC CARD.

Perparsi ndrrimi kane telefonat mobil, por edhe ndonje gjesend qe me konvenon.

Qmimi me kesh Fix 100 me ndrrim 130 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim