kompjuter Dell

Shitet nga: Pajazit 21 Gsh 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes kompjuterin Dell ne gjendje te rregullt me tavolin dhe me karrige
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim