kompjuteri PHILIPS shitet me gjithë tavolin

Shitet nga: bajrami 12 Shk 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Kompjuteri eshte ardhun nga lluksenburgu eshte i shpejt dhe i mir PHILIPS.ME GJITHË TAVOLIN shitet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim