Lenovo g550 nga canada

Shitet nga: bekim 08 Qer 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   230 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
lenovo - intel R pentium T4300, 4gb ram 300gb hdd, kartela grafike, 2 giga e gjysë , nvidia - with- cuda. Pjeset percjellese, çanta adapteri, dhe zvuçnika, mouse special, per loje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim