Acer Aspire 5943G CORE I5

Shitet nga: Acer 05 Shk 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Aceri i po sa ardhur nga suedia
Gjendja e shkelqyer
Adapter nuk ka
Plastiken e pulles nuk e ka por pulla osht e hapur dhe funksionon si ne foto
Windows 7
500Gb HDD
2Gb RAM
BATERIA NRREGULL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim