Acer aspire i3 4gen 4 giga 2 gbvga dedi ultrabook

Shitet nga: blerim 20 Mar 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
acer aspire v i3 4gen 4 giga 2 giga vga dedicadet nvidia cuda plus intel hd dmth me dy kartela grafike hdmi usb 3.0 baterin 7 ore ekstra viti 2015 ultralaptop plus qanta gratis per profesionalista dhe lojra se grafiken extra 15.6 inq ekranin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim