CD PS3

Shitet nga: CD PS3 (4pts) 16 Shk 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes 4 cd te gjitha bashk ( CALL OF DUTY BLACK OPS 2 , CALL OF DUTY MODERN WARFARE 3 , CALL OF DUTY MODERN WARFARE 2 dhe BATTLEFIELD 3 , TE GJITHA SE BASHKU 40 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim