DELL Latitude E6410

Shitet nga: kamer 08 Mar 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes laptop dell Latitude E6410 posa i ardhur nga finlanda ne gjendje prefekte dhe krejt i ri .

System Manufacturer: Dell Inc.
System Model: Latitude E6410
BIOS: Default System BIOS
Processor: Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 350 @ 2.27GHz (4 CPUs), ~2.3GHz
Memory: 4096MB RAM
Available OS Memory: 3510MB RAM
Page File: 1678MB used, 5339MB available
Windows Dir: C:\Windows
DirectX Version: DirectX 11
DX Setup Parameters: Not found
User DPI Setting: Using System DPI
System DPI Setting: 96 DPI (100 percent)
DWM DPI Scaling: Disabled
DxDiag Version: 6.01.7601.17514 32bit Unicode

Display Devices
---------------
Card name: Intel(R) HD Graphics
Manufacturer: Intel Corporation
Chip type: Intel(R) HD Graphics (Core i3)
DAC type: Internal
Device Key: Enum\PCI\VEN_8086&DEV_0046&SUBSYS_040A1028&REV_02
Display Memory: 1562 MB
Dedicated Memory: 64 MB
Shared Memory: 1498 MB
Current Mode: 1280 x 800 (32 bit) (40Hz)
Monitor Name: Generic PnP Monitor
Monitor Model: unknown
Monitor Id: AUO5544
Native Mode: 1280 x 800(p) (60.143Hz)
Output Type: Internal
Driver Name: igdumdx32.dll,igd10umd32.dll
Driver File Version: 8.15.0010.2559 (English)
Driver Version: 8.15.10.2559
DDI Version: 10
Driver Model: WDDM 1.1
Driver Attributes: Final Retail
Driver Date/Size: 10/21/2011 18:21:43, 581120 bytes
WHQL Logo'd: Yes
WHQL Date Stamp:
Device Identifier: {D7B78E66-4306-11CF-677A-0024A2C2C535}
Vendor ID: 0x8086
Device ID: 0x0046
SubSys ID: 0x040A1028
Revision ID: 0x0002
Driver Strong Name: oem11.inf:IntelGfx.NTx86.6.0:iILKM0:8.15.10.2559:pci\ven_8086&dev_0046
Rank Of Driver: 00E62001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim