dell latitude e6420

Shitet nga: begi oki 21 Pri 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Dell
Modeli: Latitude
shitet dell latitude e 6420
intel core i7
6 giga ram 14.1 inch ekrani
500 giga hardisk barerin e mban ma shume se dy ore
ne gjendje perfekte si dhe punon shume mir per ma shum informata ne tel ose wats app
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim