HP EliteBook Core 2 Duo 2.53 GHz

Shitet nga: HP 05 Sht 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
HP EliteBook Core 2 Duo 2.53 GHz.
CPU Intel Core 2 Duo P8700 / 2.53 GHz
RAM 2 GB ( 1 x 2 GB )
HDD 160 GB SATA 7200 rpm
Loptopi eshte i ardhur nga Norvegjia dhe eshte teper i ruajtur, posedon edhe web Camer, Baterine e mban deri 2 Orë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim