HP ProBook

Shitet nga: rexhep begu 10 Shk 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
dual core dy copa pa mbushsa samsung compac dhe HP i5 qmime 200 euro dy copat probook dual kore
samsungu ka mbushs 110 euro compacu spo dhizet sdi pse 60 eri kurse HP probook 6460b i5 170 euro me mbushs
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim