hp dv7 i7

Shitet nga: begi 21 Pri 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Hewlett-Packard(HP)
Modeli: Pavilion
shitet hp dv7 17.3 inch ekrani led
intel core i7
8 giga ram
120 ssd
2 giga grafick switchable graphicks
baterin e mbdan ma shume se nje ore
shume i rujtun si dhe punon shume mir per ma shum ne tel informata
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim