Lap top

Shitet nga: Egzon 08 Dhj 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes lap top acer i ardhur nga zvicra i perdorur dhe esht ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim