Laptop Lenovo IBM

Shitet nga: Dibran Sadiku 14 Mar 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes laptop lenovo IBM procesor 2.0, ne gjendje shum te mir. Vjen se bashku me kamer dhe adapter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim