Laptop Lenovo T400

Shitet nga: Florent 05 Qer 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes laptopin Lenovo T400 me keto performance: procesorin: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU 2.26GHz (2CPUs) Ram memory: 4.00 GB, Grafikarten: Mobile Intel(R) GMA 4500MHD (1324 MB), HDD: 100GB. Eshte me Windows 8 dhe eshte i aktivizuar. Laptopi ka wifi, bluetooth, vendin per sim karte dhe gjithashtu e ka edhe adapterin e vet origjinal. Punon shum mir nuk ka as ni defekt dhe baterin e mban pa problem.Fotot jon origjinale.Ndrim nuk bej.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim