Laptopa

Shitet nga: Fehmi 04 Pri 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shiten dy laptopa me nej qmim shum te volitshem njani path ibm dhe tjetri Samsung mini llaptop qmimi sips marveshjjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim