Lg intel pentium dual core inside 250 gb , ram 2g

Shitet nga: osman 15 Jan 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes ne gjendje shum te mire , punon mir dhe shum i shpejt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim