Llaptop HP EliteBook

Shitet nga: Valoni 14 Mar 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes llaptop HP EliteBook 2530p te ardhur nga Anglia ne gjendje shume te mire., kan performanca shum te mira ekrani esht 12.1 inch, 120GB harddisk, 2GB ram memory, dual core windows XP po ashtu e pranojn windows vista dhe windows 7. Jane te paisur me me CD/DVD RW, WiFi etj.. dhe bateri shum te fort deri ne 3 orë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim