Llaptop HP core i7 G3, 8 RAM, 1 TB HD

Shitet nga: halid 14 Gsh 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

540 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Llaptopi eshte HP Pavilion dhe prodhimi i Gjermanise
Pa as nje defekt
Microprocessor : 2.3 GHz Intel Core i7-3610QM

Chipset Intel HM77 Express

Microprocessor Cache : 6 MB L3 cache

Memory : 8 GB DDR3

Video Graphics : NVIDIA GeForce GT 630M (2 GB DDR3 dedicated)

Hard Desk : 1 TB SATA (5400 rpm)

Multimedia Drive : SuperMulti 8X DVD±R/RW with Double Layer

Ekrani : (15.6) HD BrightView LED-backlit (1366 x 768)

Network Card : Integrated 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN

Wireless Connectivity : 802.11b/g/n; Bluetooth

Sound : Beats Audio with 4 speakers and HP Triple Bass Reflex
Subwoofer

TouchPad with on/off button and support for multitouch gestures

Finger print

External Ports : Multi-format digital media card reader1 VGA
1 HDMI
2 headphone-out
1 microphone-in
1 USB 2.0
3 USB 3.0 ' super shpejtesi '
1 RJ45
batteri mban rreth 2 ore me pune te rend dhe me shum me pune te leht . 6-cell Li-Ion

Kamera : HP TrueVision HD Webcam with integrated dual array digital microphone
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim